01.03.2022

HHLA TK Estonia toetab Ukrainat

Ukrainas rullub 24. veebruarist 2022 lahti ennenägematult kohutav olukord. Sõjategevus Ukrainas nõuab inimelusid ja sajad tuhanded inimesed on pidanud põgenema oma kodudest.

Autor: Kaupo Kalda

HHLA TK Estonia juhatuse esimees Riia Sillave: „Oleme  mõtetes Ukraina inimestega ja oma kolleegidega Odessa sõsarterminalist CTO. Tänase seisuga pole terminal õnneks rünnakutes pihta saanud. Meile teadaolevalt pole ka ükski terminali 480 töötajast kannatada saanud. Soovime neile turvatunnet ja tervist.

Soovime ettevõttena abistada neid inimesi, kes on teel sõjakolletest turvalisemasse keskkonda. Tegime annetuse Punase Risti organisatsioonile ja Pagulasabi MTÜ-le. Kutsume üles ka teisi ettevõtteid, organisatsioone ja kõiki inimesi toetama Ukraina inimesi praeguses keerulises olukorras. Seda saab teha nii läbi interneti (www.ukrainaheaks.ee/, redcross.ee/anneta/ukraina/), samuti  vajaminevate esemete annetustega Punasele Ristile.

HHLA TK Estonia terminal toimib tavapärases töörütmis, tagades klientide kiire teenindamise ning seeläbi kaupade ja materjali sujuva liikumise. Terminal on valmis paindlikult reageerima sanktsioonidest tingitud muutustele.

Rahu peab võitma. Loodame selle peatset saabumist."