HHLA Group

Hamburger Hafen und Logistik AG (HHLA) on Euroopa juhtiv sadama- ja logistikateenuste ettevõtte. Ettevõtte põhitegevuseks on konteinerite käitlemine sadamates ning konteinerite transport Saksamaa ja Euroopa sisemaa vahel. HHLA pakub lisaks laias valikus sadama-, konsultatsiooni ning mitmesugusid muid teenuseid.

HHLA opereerib terminale Hamburgis, Muugal, Odessas ja Triestes, mis moodustavad rahvusvahelise konteinerikaubanduse integreeritud ökosüsteemi. HHLA portfellis on lisaks spetsialiseerunud terminalialad segalasti, suuremõõtmeliste ja -mahuliste kaupade, ro-ro, puuviljade ning puistlasti käitlemiseks. Uusima tehnoloogia ja automatiseeritud käitlusprotsesside toel pakume oma klientidele konkurentsivõimelist rahvusvahelisel tasemel tootlikkust. Läbi pikaajaliste tulevikku suunatud uuendus- ja arendustööde kindlustame, et HHLA terminalide võimekus käib ühes taktis nõudlusega.

HHLA ühendab ka Euroopa sadamaid sisemaaga. Kontserni tütarettevõte Metrans on Euroopa üks juhtivaid konteineritranspordi ühendvedude raudtee-ettevõtteid.

HHLA kontserni teenusteportfellil on ka erinevad konsultatsiooni- ning sadamateenused.

Rohkem infot HHLA Grupi tegevuse, ärisuundade ja asukohtade kohta leiab ettevõte kodulehelt.


Veebilehele