20.09.2019

HHLA TK Eesti AS osalemine 2019. aasta näitustel

HHLA TK Eesti AS osales 2019. aastal Eesti stendiga kahel iga-aastasel strateegiliselt olulisel näitusel.

Rahvusvaheline transpordi- ja logistikamess TransRussia 2019 toimus 15.-17. aprillil Moskvas juba 24. korda. See on suurim transpordi- ja ekspedeerimisteenuseid ja tehnoloogiad tutvustav näituslaat Venemaal ja SRÜ riikides, kus seekord oli esindatud enam kui 400 edukat logistikaettevõtet 28 riigist, nagu Valgevene, Saksamaa, Iraan, Läti, Leedu, Eesti, Soome, Aserbaidžaan ja teised. HHLA TK Eesti AS on sellel turul aktiivne logistikamängur ning alates 2014. aastast osaleme sellel näitusel juba kuuendat korda.

Teine rahvusvaheline transpordi- ja logistikamess TransitKazakhstan 2019 toimus 18.-20. septembril Astanas juba 23. korda. Sellel näitusel osalemine annab võimaluse otsida uusi viise oma kliendibaasi tõstmiseks kõrgemale tasemele tänu Kasahstani strateegiliselt tähtsale asukohale Hiina ja Euroopa vahelise transiidi-tsoonina. Näitusel osales üle 130 ettevõtte 17 riigist, nagu Venemaa, Iraan, Türkmenistan, Usbekistan, Läti, Leedu, Eesti, Soome, Aserbaidžaan, Gruusia jt. Eesti stend pälvis TransLogistica Kasahstan 2019 messil parima rahvusliku väljapaneku (ekspositsiooni) auhinna.

Meie näitustel osalemise peamine eesmärk on tutvustada oma põhiteenuseid potentsiaalsetele klientidele ja partneritele, pakkuda neile sobivat logistilist lahendust kõrgeimal tasemel. Uus “siiditee” transpordi-koridoris Hiinast läbi Kasahstani Skandinaavia ja Euroopa riikidesse on tee, mille kaudu Eesti suudab pakkuda kogu transpordi- ja logistikateenuste kogu spektrit kliendi vajaduste kohaselt.

Eesti on Teie logistiline ja loogiline valik!